GENEL MÜDÜR

Ertuğrul Ağaoğlu

Ertuğrul Ağaoğlu 1993 yılında Proen Mühendisliği kurduğundan beri genel müdür pozisyonunda çalışmalarını yürütmektedir. 30 yıldan fazla süredir sektörde aktif bir şekilde yer almaktadır. İşte yeniliklere hızlıca adapte olabilmeye, müşterilerimizi etkili bir şekilde dinlemeye, istediklerini sunmaya ve finansal açıdan sürdürülebilir iş modelleri düzenlemek üzerine yoğunlaşır.

Ertuğrul Ağaoğlu 1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1984-1989 yılları arasında Suudi Arabistan’da Şantiye Saha Mühendisi olarak çalıştı. 1993 yılında Proen Mühendislik kurulduğundan bu yana çalışmalarına devam etmektedir.

GENEL KOORDİNATÖR

Aydın Harman

Aydın Harman 2002 yılında İnönü Üniversitesi’nden mezun oldu. 2005 yılında Proen Mühendisliğe katılıp, Şantiye Saha Mühendisi, Şantiye Şefi ve Proje Müdürü olarak çalışmıştır. 2011 yılından bu yana Genel Koordinatör olarak görevine devam etmektedir. Şantiye, proje ve Test & Devreye alma aşamalarının yönetimini sağlamaktadır.

ŞANTİYE MÜDÜRÜ

Muhammed Güneş

Muhammed Güneş 2005 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nden mezun oldu. 2005 yılında Proen Mühendisliğe katılıp, şantiye-saha uygulamalarında çalışmaya başlamıştır. Görevini şantiye müdürü olarak sürdürmektedir. Projeler ile saha uygulamalarının uyumluluğunu ve kontrolünü sağlayarak şantiye koordinasyonunu sağlama ve Test & Devreye alma aşamalarının yapım ve yönetimi konularında aktif rol almaktadır.

ŞANTİYE ŞEFİ

Süleyman Tepe

Süleyman Tepe 1999 yılında Proen Mühendisliğe katılıp, saha uygulamaları alanında çalışmaya başlamıştır. Görevine şantiye şefi olarak devam etmektedir. Şantiye yönetimi ve saha uygulamaları alanındaki geniş tecrübesiyle şantiye koordinasyonu ve Test & Devreye alma aşamalarının yapım ve yönetimi konularında aktif rol almaktadır.

ŞANTİYE ŞEFİ

Akın Güven

Akın Güven 2014 yılında Marmara Üniversitesi’nden mezun oldu. 2017 yılında Proen Mühendisliğe katıldığından beri şantiye şefi olarak çalışmaktadır. İş programlarının düzenlenmesi, saha ekiplerini yönlendirme ve Test & Devreye alma aşamalarının yapım ve yönetimini sağlamaktadır.

PROJE MÜHENDİSİ

Yasemin Ağaoğlu

Yasemin Ağaoğlu 2016 yılında Kocaeli Üniversitesi’nden mezun oldu. İngilizce, Almanca ve İspanyolca olmak üzere üç yabancı dil bilmektedir. 2013 yılında Proen Mühendisliğe katılıp Proje Mühendisi olarak çalışmaya başlamıştır. Saha ekiplerine proje tarafında destek vererek saha ile proje koordinasyonu, işverenle iletişim ve Test & Devreye alma aşamalarının yönetimi konularında çalışmalarını sürdürmektedir.