GENEL BAKIŞ

Proen Mühendislik, Türkiye’nin önde gelen uygulama mühendislik firmalarındandır ve kurulduğu 1993 yılından bu yana sektörde faaliyetlerini yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım, şirket prensibini oluşturmuştur. Mühendislik bilgi ve birikimimizi kullanarak sunduğumuz anahtar teslim çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek önceliğimizdir.

KALİTE

Kurulduğumuz günden beri yapmış olduğumuz işlerde kalite ve müşteri memnuniyeti hep ön planda tutulmuştur. Müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirleyip, bu doğrultuda gelişen teknolojik sistemlere uyumlu çözümler üreterek müşteri memnuniyeti ve kalite sağlanmaktadır.

Kalite sadece uygulama bazında değil aynı zamanda insan ve süreç bazında da önemlidir. Kalitenin esası; koordinasyon, kaliteli bir süreç yönetimi ve kaliteli çalışanlar tarafından yapılan uygulamalar ile sağlanmaktadır. Bu kaliteye ulaşabilmek için proje başlangıcında tüm disiplinlerin projeleri incelenir ve gelişen teknolojik sistemlere uyumu değerlendirilerek uygulama öncesi yol haritası çizilir. Çizilen bu yol haritasına göre uygulaması tamamlanan işler, konusunda deneyimli çalışanlarımız tarafından kalite süzgecinden geçirilerek tamamlanır. Uygulamanın her aşamasında kalite kontrol mekanizması dinamik olarak işlemeye devam eder ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

GÜVENİLİRLİK

Müşterimiz ile ortak anlayışın temeli karşılıklı güven ilişkisine dayanmaktadır. Projeye olan bağlılığımız, iş disiplinimiz, zamanlamaya verdiğimiz önem ve işimize gösterdiğimiz özen firmamızın ana prensiplerini oluşturmaktadır. Projenin başlangıcında yapmış olduğumuz değer mühendisliği sayesinde hem maliyet hem de işletme konularında kolaylık sağlayarak müşterilerimize gerekli güveni sağlamak konusunda adımlar atıyoruz. Bu güveni sağlamanın temel kriterlerinin kalite yönetim sistemimiz, çalışma prensiplerimiz ve yetkin çalışanlarımız olduğunu düşünüyoruz.

Bu anlayış ile hareket eden firmamız müşterilerimiz tarafından değerlendirilerek uzun süreli birlikteliklerin devamlılığı sağlanmaktadır.  

İŞ GÜVENLİĞİ

Saha ve ofis ekiplerimizin sağlığını korumak ve iş güvenliğini sağlamak işe başlamadan önce ilk hedefimizdir. Tehlike ve kazadan uzak, sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak bizim yükümlülüğümüzdür. İş güvenliğini sadece çalışma alanında değil, dinlenme ve barınma alanlarında da sağlamanın aynı önemde olduğunu bilip, uygun önlemleri almaktayız. Saha uygulama ekiplerimizin imalat alanında kişisel koruyucu ekipmanları ile çalışmaları ISG uzmanlarımız tarafından günlük kontroller ile sağlanmaktadır. ISG kurallarına uyulması ve sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanması için çalışanlarımıza gerekli eğitimler verilip sertifikaları alınarak bilinçlendirme yapılmaktadır.

İŞE BAĞLILIK

Şirketin verimliliğini ve temsil ettiği kurumsal kimliği etkileyen ana konulardan biri çalışanların işe bağlılığıdır. Çalışanlarımız sahada yapmış oldukları işi benimseyerek işin zamanında tamamlanması için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Yapılacak işi benimsemek, her ayrıntısına hakim olmak ve sahada karşılaşılabilecek uygunsuzlukları uygulama aşamasına geçmeden çözmek sorunları minimuma indirmeye ve etkili çözümler bulmaya yardımcı olur.